Rozvrh

Rozvrh

DOPOLEDNÍ ROZVRH OD 1. 9. 2020

Pondělí 8:30-9:00 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00
Pondělí MÁMA VE FORMĚ
Šárka  9:30 – 10:30
TRX Helča
Úterý 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00
Úterý BOSU/MÍČE
Martina  8:30 – 9:30
KLUBÍČKO
Martina  10:00 – 10:45
Středa 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00
Středa ALPINNING
Šárka
CVIČENÍ SENIORŮ
Šárka  10:30 – 11:30
Čtvrtek 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00
Čtvrtek BOSU/MÍČE
Martina  8:30 – 9:30
KLUBÍČKO
Martina  10:00 – 10:45
TRX Helča
Pátek 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00
Pátek DĚTSKÁ HERNA/POHYBOVÉ HRÁTKY
Lenka/Šárka  
JOGA  Lenka
Sobota 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00
Sobota Kruhový tréning
Nedělě 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00
Neděle JOGA  Lenka

ODPOLEDNÍ ROZVRH OD 1. 9. 2020

Pondělí 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00
Pondělí AEROBIK děti  TABATA
Helča
Alpinning Regina Alpinning Jana 
JUDO baby JUDO začátečníci JUDO pokročilí JOGA TRX Helča
Úterý 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00
Úterý MMA
příprava dětí
Míra
AEROBIK děti Alpinning Martina BODY PUMP Martina K.
CVIČENÍ ZDRAVÉ NOŽKY  děti
Martina
KONDIČNÍ CVIČENÍ děti Pavel FIT BOX Míra Spinning 
Lukáš
Středa 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00
Středa JUDO baby JUDO začátečníci JUDO pokročilí Alpinning Martina Kruhový tréning Helča Alpinning Jana
AEROBIK děti AEROBIK děti TRX Regina Spinning Jana M.
(19:15-20:15)
Čtvrtek 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00
Čtvrtek AEROBIK děti
zač.
AEROBIK děti BOSU/Míče Martina Alpinning Monika Kondiční tréning Míra
  JOGA děti
Lenka
KONDIČNÍ CVIČENÍ děti Pavel TRX Helča JOGA
Pátek 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00
Pátek ZUMBA děti
Verča
VŠEOBECNÁ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA děti Míra Alpinning Martina Alpinning
Regina
TRX – zdravotní cvičení děti  Šárka TRX – zdravotní cvičení Šárka
Sobota 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00
Sobota
Nedělě 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00
Neděle Alpinning Martina K. PILATES   Monika BOSU/MÍČE Martina 
Spinning Jana M.