Aktuality

Aktuality

Jak pravil král v pohádce Tři veteráni: „Pořád se něco děje, jinak by nebyly dějiny!“. Sledujeme velmi pečlivě sportovní a fitness aktuality, abychom se s vámi podělili o nejčerstvější zprávy v záložce „Aktuality“. Pokud víte cokoliv dřív než my, sdílejte s námi informace prostřednictvím Facebook Messengeru, kontaktního formuláře nebo osobně. Děkujeme.


16. 11. 2022

Ve svátek 17.listopadu otevírací doba beze změn. (odpadají dětské aktivity)

 

16. 11. 2022

Mám chuť na sladké…. co bych si tak ještě dala?

předvánoční pohodové setkání  neděle  4. 12. – v 16 hod.

Součástí budou tato témata a navíc diagnostika tvého těla na váze Tanita.

  • Čím to, že večer hladově nahlížíš do ledničky nebo skříňky s dobrotami a máš chuť na něco nezdravého?
  • Co v tu chvíli ovlivňuje tvé rozhodování? – Dát si nebo nedat J
  • Co tě někdy přemůže a je silnější než rozum?
  • Co se s tím dá dělat?
  • Jak zjistit, co se právě s tebou děje?
  • Ukáži ti,  jak prakticky sama naložit se svými  emocemi  ve vypjatých situacích a jak získat větší kontakt se sebou a s tím, co potřebuješ.
  • Na závěr možnost nechat si udělat diagnostiku těla na váze Tanita – zjištění hodnot tuku, vody, hmotnosti kostí, svalů, hodnota útrobního tuku, metabolický věk apod.

Program je zcela zdarma. Rezervace místa nutná.

Těší se na vás Jitka.

28. 08. 2022

Dopolední volné chvilky s dětmi můžete smysluplně prožít v HERNIČCE SENZORICKÉHO HRANÍ. Jedná se pravidelný kroužek, kde děti zapojí své smyslové vnímání – stanou se malými objeviteli ve světě hmatu, zvuku, zraku…. Můžete společně zažít chvíle radosti z nových zážitků. Každý týden bude malým překvapením, při kterém objevíte něco nového. Začínáme ve středu 5.10.
Přihlášky prostřednictvím email: info@fitpuls.cz , nebo na recepci.

31. 08. 2022

Milí návštěvníci, od 15.9. budete mít možnost využít naši novou službu – VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ s terapeutickým přesahem (poradenství, diagnostika Vašeho těla na váze Tanita, jídelníček, koučink změny stravovacích návyků).Přijďte si s naší výživovou poradkyní Jitkou Vomáčkovou nezávazně popovídat v provozní době každý čtvrtek dopoledne, případně si můžete domluvit konzultaci na tel. 739040608